Pravidla studia

I. REGISTRACE

Registrace účastníka přednášek do on-line e-learningového portálu Angis Educare je nezbytnou podmínkou pro absolvování kurzů.

Jak se registrovat?

Registrační údaje jsou nezbytné pro řádné vykonávání všech činností souvisejících s bezproblémovým fungováním on-line vzdělávání a pro snadnou komunikaci s účastníky kurzů.

Osobní údaje podléhají ochraně osobních údajů dle platné legislativy.

 Registrace přináší řadu výhod:

  • registrací získáte přístup ke speciálním akčním nabídkám
  • registrací získáte možnost účastnit se soutěží, které pro naše účastníky pořádáme
  • registrovaný účastník má vždy jako první všechny důležité informace o novinkách
  • registrovaní účastníci si po přihlášení do svého účtu mohou velmi snadno upravovat svoji objednávku sami

II. AKREDITACE

Všechny odborné přednášky jsou zařazeny do systému vzdělávání farmaceutických asistentů a lékárníku dle řádů příslušných profesních organizací.

Počet přidělených bodů a kreditů je uveden u každé odborné přednášky. Jejich získání je podmíněno úspěšným absolvování závěrečného testu, který je součástí každé přednášky. Po odeslání odpovědí závěrečného testu Vám přijde na Váš e-mail potvrzení o udělení certifikátu a o udělení počtu bodů či kreditů.

Certifikát si můžete ihned vytisknout, popř. uložit. V případě, že si certifikát nemůžete vytisknout, napište nám tuto skutečnost na educare@angis.cz a certifikát Vám zašleme poštou na Vámi uvedenou adresu.

III. JAK MOHU PLATIT?

U každé odborné přednášky je uvedena jeho cena:

  • směna za Áčka
  • v korunách (Kč)
  • voucherem

Záleží pak na Vás, jakou formu úhrady zvolíte.

SMĚNA ZA ÁČKA
Pro nákup odborné přednášky je nutné mít k dispozici příslušný počet Áček. Áčka získáte shlédnutím a absolvováním prezentací farmaceutických společností v oddíle Produktové přednášky. Počet svých získaných Áček naleznete v sekci Moje Áčka.
Systém sám hlídá, zda máte pro danou odbornou přednášku dostatečné množství Áček.

ÚHRADA V KČ
Po obdržení Vaší objednávky Vám zašleme číslo účtu a variabilní symbol. Vámi vybranou přednášku zaplatíte předem na náš bankovní účet č. 254039706/0300, vedený u ČSOB. Vaše objednávka se nyní nachází ve stavu „Čeká na vyřízení".
Po obdržení platby Vám na Váš e-mail zašleme potvrzení o platbě (fakturu) a zároveň bude Vaše objednávka systémem převedena na stav „Objednávka byla schválena". Nyní můžete přednášku absolvovat.
Je důležité uvést správný variabilní symbol, abychom platbu přiřadili právě k Vaší objednávce.

VOUCHER
Při využití Voucheru je nezbytné vyplnění čísla voucheru do přednášky. Pak můžete kurz absolvovat.

IV. OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Společnost Angis plus s.r.o. uchovává a zpracovává osobní údaje v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb., ve znění pozdějších předpisů.
Účastník svojí registrací souhlasí se zpracováním osobních údajů společností Angis plus s.r.o.

Veškeré údaje našich zákazníků jsou zabezpečeny proti jakémukoli zneužití. Tato data uchováváme na serverech, které jsou v našem vlastnictví a jsou umístěny v prostorách společnosti. Vaše osobní údaje, které uvádíte při registraci, jsou naprosto důvěrná a v žádném případě nebudou poskytnuty třetím stranám.

Osobní údaje budou použity pro nezbytně nutné úkony spojené s výkonem obchodní činnosti společnosti a pro snadnou komunikaci s účastníky přednášek.
Na žádost účastníka (např. emailem, písemně apod.) mohou být osobní údaje z databáze vymazány a společnost Angis plus s.r.o. je nadále nebude zpracovávat.

Kontaktní adresa:
Angis plus s.r.o., Jiřího Wolkera 495/3, 682 01  Vyškov

Emailová adresa: educare@angis.cz

 

Last modified: Wednesday, 3 August 2016, 1:19 PM